Facebook

Linki





 

Licznik

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj141
mod_vvisit_counterWczoraj1380
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1943
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu3519
mod_vvisit_counterW tym miesiącu3807
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu21718
mod_vvisit_counterW sumie596566

Mamy: 2 gości online
Twój IP to:: 54.159.189.139
 , 
Zina Sycówka Cup Edycja X - Wyniki Finałów Drukuj Email
Udostępnij

Mecz 1

 

 

 

 

Mecz 2

13:00

 

 

 

 

13:25

Mar-Tel Torped

 

 

 

 

Kerry Oleśnica

2

|

0

 

 

 

 

0

|

1

Pogoń Syców

Mecz 5   Mecz 6

Studenci

 

14:40

Finał

15:05

 
  Mar-Tel Torped

16:10

Studenci  
 

1

|

1

karne: 2 - 1

Mar-Tel Torped

3

|

1

Studenci

1

|

1

karne: 1 - 0

 

Mecz 3

Boramex Pirmet     Przyjaciele z Boiska Mecz 4

13:50

       

14:15

Boramex Pirmet

 

 

 

 

Przyjaciele z Boiska

2

|

2

karne: 3 - 2

 

Mecz o 3 miejsce

 

2

|

0

BK Squad

 

15:45

 

Grom Szczodrów

 

 

Boramex Pirmet

2

|

3

Przyjaciele z Boiska

 

 

 

 

Nagrody indywidualne:

 

Najmłodszy zawodnik: Wojciech Świderski (BK Squad)

 

Najstarszy zawodnik: Krzysztof Michalewski (Kerry Oleśnica)

 

 

Najlepszy strzelec: Zbigniew Rusiecki (Przyjaciele z Boiska)

 

 

Najlepszy bramkarz: Wiktor Czuliński (Mar-Tel Torped)

 

 

Nagroda Fair Play: Rosiek & Rosiek

 

 

Zwycięzca rundy zasadniczej: Mar-tel Torped

 

 
Zina Sycówka Cup Edycja X Drukuj Email
Udostępnij

 

 
Zina Sycówka Cup Edycja X - Finały Drukuj Email
Udostępnij



 

 

Mecz 1

 

 

 

 

Mecz 2

13:00

 

 

 

 

13:25

Mar-Tel Torped

 

 

 

 

Kerry Oleśnica

|

 

 

 

 

|

Pogoń Syców

Mecz 5   Mecz 6

Studenci

 

14:40

Finał

15:05

 
  Zwycięzca 1

16:10

Zwycięzca 2  
 

|

Zwycięzca 5

|

Zwycięzca 6

|

 

Mecz 3

Zwycięzca 3     Zwycięzca 4 Mecz 4

13:50

       

14:15

Boramex Pirmet

 

 

 

 

Przyjaciele z Boiska

|

 

Mecz o 3 miejsce

 

|

BK Squad

 

15:45

 

Grom Szczodrów

 

 

Przegrany 5

|

Przegrany 6

 

 

 

 
4 KOLEJKA ZINA SYCÓWKA CUP - 07.02.2016 Drukuj Email
Udostępnij

4 KOLEJKA - 07.02.2016

 

13:00 Kerry Oleśnica 1 - 0   Boramex Pirmet
13:25 Leszcze Piczona 1 - 8   BK Squad
13:50 Boramex Pirmet 7 - 1   Rosiek & Rosiek
14:10 BK Squad 1 - 7   Kerry Oleśnica
14:35 Studenci 2 - 1   Pogoń Syców
15:00 Grom Szczodrów 7 - 0   Leszcze Piczona
15:20 Rosiek & Rosiek 1 - 8   Przyjaciele Z Boiska
16:00 Mar-Tel Torped 2 - 2   Pogoń Syców
16:25 Przyjaciele Z Boiska 5 - 1   Studenci
16:50 Grom Szczodrów 0 - 2   Mar-Tel Torped
17:10 Pogoń Syców 1 - 4   Przyjaciele Z Boiska

 

 
3 KOLEJKA ZINA SYCÓWKA CUP - 31.01.2016 Drukuj Email
Udostępnij

3 KOLEJKA - 31.01.2016

 

13:00

BK Squad

1

-

1

 

Grom Szczodrów

13:25

Leszcze Piczona

0

-

11

 

Mar-Tel Torped

13:50

Grom Szczodrów

2

-

3

 

Boramex Pirmet

14:10

BK Squad

2

-

2

 

Mar-Tel Torped

14:35

Leszcze Piczona

0

-

16

 

Przyjaciele z Boiska

15:00

Mar-Tel Torped

4

-

2

 

Studenci

15:20

Boramex Pirmet

14

-

1

 

Leszcze Piczona

15:55

Pogoń Syców

6

-

1

 

Rosiek & Rosiek

16:20

Studenci

0

-

2

 

Boramex Pirmet

16:40

Przyjaciele z Boiska

2

-

2

 

Kerry Oleśnica

17:05

Rosiek & Rosiek

3

-

10

 

Studenci

17:25

Kerry Oleśnica

8

-

2

 

Pogoń Syców

 

 

Sponsorzy
















sender




 

Copyright © 2011 - 2016 by torped.pl. All rights reserved. Created by Łukasz Foltyński Copyright © 2011 - 2016